<%=blog_Title%>

Erken Boşalmaya Ne İyi Gelir

0 Yorum            Defa okundmuş       Tarih: 20.11.2013

Erken Boşalmaya Ne İyi Gelir Hakkında Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır

Erken Boşalmaya Ne iyi Gelir 

 

Erken Boşalmaya Ne iyi Gelir  hakkında bilgiler makalemizde yer almaktadır...

 

Çilek : Afrodizyak yiyecekler denildiğinde ilk akla gelen çilektir içeriğindeki vitaminler, cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırdığından cinsel istek artar. Aynı zamanda endorfin ve serotonin salgılanmasını sağlar.

Badem-fındık-ceviz : İçeriğindeki doymamış yağ asitlerinin cinsel isteği arttırıcı etkisi nedeniyle en önemli afrodizyaklardandır. Ancak kalori bakımından günde 8 adetten fazla yenilmemesi öneriliyor.

Çikolata : Bilimsel açıklamalar, çikolatanın içeriğindeki ‘Phenylethylamine’ adlı kimyasal maddenin insana mutlu luk hissi verdiğini, cinsel heyecanı arttırdığını ortaya koyuyor.

İstiridye-havyar : Erkekler üzerinde etkilidir. Prostat. bezlerine doğrudan etki eden çinko bakımından zengindir Çinko, erkeklik hormonlarının yapımının artmasına neden olur. Cinsel isteği arttırır.

Hindi : Çinko bakımından istiridyeden daha zengindir.

Tarçın-vanilya : Kokusuyla insanı büyüleyen bu baharatlar, merkezi sinir sistemine etki ederek cinsel isteği arttırır.

Meyve suları : Sağlıklı ve dengeli beslenmede önemli bir yer tutan meyve suları, vücudun cinsel aktivite potansi. yelinin artması için de gereklidir. Daha etkili bir seks hayatı için özellikle bol A vitamini ile magnezyum içeren kayısını düzenli olarak tüketilmesi öneriliyor.

Ginseng : Geleneksel Çin ve Güney Amerika tıbbında cinsel gücü artırmak üzere kullanılan bir köktür. Bir araştırma, ginsengin cinsel isteği ve birleşme kapasitesini artırdığını ortaya koymuştur. Ginseng etkisini sinir sistemi ve yumurtalıklar üzerinden gösterirken, penis bölgesine gelen kan damarlarını da etkileyerek erkeklerdeki ereksiyon kali­tesini de artırabilmektedir.

 

Etiket : Erken Boşalma, Erken boşalma yolları,erken boşalmama,erken boşalma yolları ,nasıl erken boşalmadna kurtulurum,erken boşalan,erken boşalmanın, Kadının Erken Boşalmasıson düzenlenen zaman:
Anahtar Kelimeler
  • Erken Boşalmaya Çözümler
  • Erken Boşalmaya Çözümler Nelerdir Erken Boşalmaya Çözümler Hakkında Bilgiler Erken Boşalma Hakkında Tüm Bilgiler Bu Sayfalarda Yer Almaktadır
  • Erken Boşalma Soruları
  • Erken Boşalma Soruları Erken Boşalmanı Cinsel Yetersizlik Değil, Sadece Çözülmesi Gereken Bir Uyumsuzluk Olarak Tanımlamamız Gerekmektedir Ve Bu Uyumsuzluğun, Yani Erken Boşalmanın Tedavisi De Oldukça Basit Ve Kolayca Yapılabilmektedir Makalemizde En Sı
  • Erken Boşalan
  • Http: www sifamarket com sifalibitkiler10123_erken-bosalma html
  • Erken Boşalma Sebepleri Nedir
  • Erken Boşalma Sebepleri Nedir; Genellikle Psikolojik Olmak Üzere Nedenleri Devam Etmektedir Detaylı Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır
Facebook Yorumlari
Site Yorumlari